Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B18 Joukkueenjohtaja Salmijärvi Sole @: sole.salmijarvi@gmail.com
tel:
B16 Joukkueenjohtaja Jääskeläinen Sisko @: sisko.jaaskelainen@elisanet.fi
tel:0505331085
B16 Joukkueenjohtaja Paakkari Leena @: paakkarileena@gmail.com
tel:0400011775
B16 Joukkueenjohtaja Sievinen Tommi @: b16jypk@gmail.com
tel:+358445279567
Tytöt -05 yj Joukkueenjohtaja Häkkinen Ari @: arihakki@gmail.com
tel:0400555645
Tytöt -04/-05 vihreä Joukkueenjohtaja Hyttinen Tiina @: jypk0405vihrea@hotmail.com
tel:0503553626
Tytöt -06 Joukkueenjohtaja Auvinen Teemu @: teemu_auvinen@hotmail.com
tel:+358403021254
Tytöt -06 Joukkueenjohtaja Kivistö Kalle @: purple@purples.net
tel:
Tytöt -07 Joukkueenjohtaja Mannermaa Henna @: henna.mannermaa@gmail.com
tel:040 7060134
Tytöt -08 Joukkueenjohtaja Kiviranta Harri @: harri.kiviranta@suomenvesitekniikka.fi
tel:0400580510
Tytöt -09 Joukkueenjohtaja Pasanen Sari @: sarpasa@gmail.com
tel:0408393450
Tytöt -10 Joukkueenjohtaja Huokonen Lasse @: jypk10jojo@gmail.com
tel:
Tytöt -11/-12 Joukkueenjohtaja Penttinen Leena @: leena.penttinen@jkl.fi
tel:
Tytöt -11/-12 Joukkueenjohtaja Pursiainen Olli @: ollipee84@yahoo.com
tel:0440883084
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Auvinen Teemu @: teemu_auvinen@hotmail.com
tel:+358403021254
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Holmberg Juha @: juha.holmberg@conaxesstrade.com
tel:0407426600
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Huokonen Lasse @: jypk10jojo@gmail.com
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Hyttinen Marko @: marko.hyttinen@luukku.com
tel:040 341 5168
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Hyttinen Tiina @: jypk0405vihrea@hotmail.com
tel:0503553626
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Häkkinen Ari @: arihakki@gmail.com
tel:0400555645
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Jääskeläinen Sisko @: sisko.jaaskelainen@elisanet.fi
tel:0505331085
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Kiviranta Harri @: harri.kiviranta@suomenvesitekniikka.fi
tel:0400580510
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Kivistö Kalle @: purple@purples.net
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Kotamäki Virpi @: virpi72@jyvaskylalainen.com
tel:0503402078
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Laitinen Ville @: villensaluuna@gmail.com
tel:050 323 3363
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Mannermaa Henna @: henna.mannermaa@gmail.com
tel:040 7060134
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Metso Oona @: oona.metso@elisanet.fi
tel:0400980579
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Paakkari Leena @: paakkarileena@gmail.com
tel:0400011775
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Pasanen Sari @: sarpasa@gmail.com
tel:0408393450
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Penttinen Leena @: leena.penttinen@jkl.fi
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Pursiainen Olli @: ollipee84@yahoo.com
tel:0440883084
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Salmijärvi Sole @: sole.salmijarvi@gmail.com
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Sievinen Tommi @: b16jypk@gmail.com
tel:+358445279567
Jyväskylän Pallokerho
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat