Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Edustus Joukkueenjohtaja Savolainen Tuomo @: tuomo.savolainen@pp1.inet.fi
tel:0500 898 949
Edustus Joukkueenjohtaja Väliverronen Jukka @: jukka.valiverronen@gmail.com
tel:+358503865676
B18 Joukkueenjohtaja Salmijärvi Sole @: sole.salmijarvi@gmail.com
tel:
B16 Joukkueenjohtaja Sievinen Tommi @: b16jypk@gmail.com
tel:+358445279567
Tytöt -03 vihreä Joukkueenjohtaja Rasinmäki Vesa @: veskuras@gmail.com
tel:0505412065
Tytöt -04 Joukkueenjohtaja Hakkarainen Mari @: hakkaraisenmari@gmail.com
tel:0503566992
Tytöt -05 Joukkueenjohtaja Kähäri Pauliina @: pauliina.kahari@gmail.com
tel:0442905721
Tytöt -04/-05 vihreä Joukkueenjohtaja Kyyhkynen Katja @: katja.kyyhkynen@gmail.com
tel:0504920592
Tytöt -06 Joukkueenjohtaja Kivistö Kalle @: purple@purples.net
tel:
Tytöt -06 Joukkueenjohtaja Lehtonen Mika @: ainakohteessa@gmail.com
tel:0407760467
Tytöt -05/06 vihreä Joukkueenjohtaja Mustonen Juha @: juha.v.mustonen@iki.fi
tel:040 722 2749
Tytöt -07 Joukkueenjohtaja Mannermaa Henna @: henna.mannermaa@gmail.com
tel:040 7060134
Tytöt -09 Joukkueenjohtaja Pasanen Sari @: sarpasa@gmail.com
tel:0408393450
Tytöt -10 Joukkueenjohtaja Huokonen Lasse @: lasse.huokonen@live.com
tel:
Tytöt -10 Joukkueenjohtaja Karsten Aimo @: aimo.karsten@gmail.com
tel:0400128506
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Asikainen Sami @: sami.asikainen73@live.fi
tel:0504114143
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Hakkarainen Mari @: hakkaraisenmari@gmail.com
tel:0503566992
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Helenius Maiju @: nhjypk@gmail.com
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Holmberg Juha @: juha.holmberg@conaxesstrade.com
tel:0407426600
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Huokonen Lasse @: lasse.huokonen@live.com
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Karsten Aimo @: aimo.karsten@gmail.com
tel:0400128506
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Kivistö Kalle @: purple@purples.net
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Kyyhkynen Katja @: katja.kyyhkynen@gmail.com
tel:0504920592
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Kähäri Pauliina @: pauliina.kahari@gmail.com
tel:0442905721
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Laitinen Ville @: villensaluuna@gmail.com
tel:050 323 3363
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Lehtonen Mika @: ainakohteessa@gmail.com
tel:0407760467
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Mannermaa Henna @: henna.mannermaa@gmail.com
tel:040 7060134
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Mustonen Juha @: juha.v.mustonen@iki.fi
tel:040 722 2749
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Pasanen Sari @: sarpasa@gmail.com
tel:0408393450
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Rasinmäki Vesa @: veskuras@gmail.com
tel:0505412065
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Salmijärvi Sole @: sole.salmijarvi@gmail.com
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Sievinen Tommi @: b16jypk@gmail.com
tel:+358445279567
Jyväskylän Pallokerho
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Ilmoittautumiset
Kategoriat