JyPK fanikauppa avattu yhteistyössä Stadiumin kanssa.
9.2.2022 12:30 Uutiset / Pääsivusto

Olemme yhdessä Stadiumin kanssa avanneet nettikaupan fanituotteille.

Olemme avanneet nettikaupan seuran fanituotteille yhteistyössä Stadiumin kanssa. Kaupasta voit tilata suoraan lähimpään postin toimipisteeseen erilaisia fanituotteita seuran logolla. Erinomainen mahdollisuus tunnustaa väriä ja kantaa seuran logoa missä ikinä kuljetkin. Kaupan valikoimaa tullaan laajentamaan ja päivittämään tulevaisuudessa. Tämän hetken juttu on tietenkin seuran juhlavuoden "70" logolla varustetut tuotteet, mutta valikoima kannattaa käydä säännöllisesti tarkastamassa. Nyt hankkimaan oikeat varusteet kannatusjoukoille kentänlaidalle. Seuran logo ei kuulu vain pelaajille ja valmentajille vaan koko meidän vihreälle jalkapalloperheelle!

Käy tutustumassa fanituotteisiin


   
Lisää uutisia
Jyväskylän Pallokerho
«  Marraskuu   »
Kategoriat